Інтерфакс-Україна
18:58 07.06.2019

Припинення вогню та заморожування ситуації на Донбасі може бути проміжним етапом у врегулюванні

1 хв читати
Припинення вогню та заморожування ситуації на Донбасі може бути проміжним етапом у врегулюванні

В основі сценарію з повернення окупованого Донбасу під контроль України є успішний розвиток контрольованих територій, але для цього необхідно припинити вогонь, заявляє лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук.

"Реалістичний сценарій повернення Донбасу розпочинається зі створення квітучого саду на контрольованій території. А для цього потрібно, щоб по ньому припинили стріляти "Гради", - сказав Вакарчук в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Відповідаючи на запитання, чи може заморожування конфлікту та припинення вогню стати проміжним етапом врегулювання, Вакарчук сказав: "Безумовно. Щоб починати активно будувати, потрібно, щоб танки не стріляли".

Він нагадав, що Мінські домовленості мали стати інструментом, який дав би змогу зробити "домашню роботу" з розвитку підконтрольних уряду територій. "Моя претензія до попередньої влади в тому, що вона не виконала свою домашню роботу", - сказав Вакарчук.

Лідер партії переконаний, що успішний розвиток України змінить ставлення до неї жителів непідконтрольних територій.

"Ось як ми повернемо території", - додав Вакарчук.


Повний текст інтерв'ю буде розміщено в новинній стрічці та у відкритому доступі на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА