Інтерфакс-Україна
14:54 10.06.2019

"Громадянська позиція" і "Рух нових сил" Саакашвілі не домовилися про спільний похід на вибори - Гриценко

1 хв читати
"Громадянська позиція" і "Рух нових сил" Саакашвілі не домовилися про спільний похід на вибори - Гриценко

Партія "Громадянська позиція" і "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі не змогли домовитися про спільний похід на позачергові парламентські вибори.

"Партія "Громадянська позиція" і партія "Рух нових сил" ідуть на вибори окремо. Такий результат наших переговорів", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок після з'їзду "Громадянської позиції" її лідер Анатолій Гриценко.

Гриценко зазначив, що його партія і політична сила Саакашвілі домовилися, що на виборах не будуть "нападати один на одного", тому що мають спільні цінності. "Ми домовилися, що в новообраному парламенті готові співпрацювати", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА