15:54 10.06.2019

"Слуга народу" планує оптимізувати житлово-комунальні тарифи за рахунок демонополізації ринку

1 хв читати
"Слуга народу" планує оптимізувати житлово-комунальні тарифи за рахунок демонополізації ринку

Партія "Слуга народу" виступає за створення державної стратегії щодо оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів і усунення корупційної складової в тарифоутворенні, зазначається в програмі партії.

Серед інших пріоритетів в енергосекторі політсила називає скасування "всіх формульних ціноутворень за типом "Роттердам+".

Крім енергетики, політична сила пропонує виконати демонополізацію інших ключових галузей, а також здійснити "економічний аудит країни", зазначається в програмі.

"Проведемо демонополізацію ключових галузей, зробимо Антимонопольний комітет незалежним і ефективним", - ідеться в документі.

Говорячи про економічну стратегію, партія пропонує запровадити режим найбільшого сприяння іноземним інвесторам українського походження.

Щодо поліпшення умов бізнесу партія має намір скоротити кількість держорганів, створити можливість одноразової легалізації капіталів некримінального походження за пільговою ставкою, затвердити стратегію поетапного скорочення ЄСВ.

"Упровадимо податок на виведений капітал, тільки-но для цього виникнуть необхідні економічні умови", - зазначається в передвиборчій програмі "Слуги народу".

Крім цього, політсила має намір законодавчо гарантувати незмінність чинних умов оподаткування для приватних підприємців.

Щодо реформування соціальної сфери партія пропонує здійснити аудит системи соцзабезпечення та впровадити "економічний паспорт українця", за яким усі діти отримують частину від експлуатації природних ресурсів країни на індивідуальні рахунки.

Політсила також виступила за переведення всіх соціальних пільг у грошову форму та впровадження другого рівня державного пенсійного забезпечення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський на зустрічі з конгресменами: дуже цінуємо, що Америка пліч-о-пліч з Україною

ЄС і Нідерланди запускають новий проєкт на EUR8 млн для посилення матеріально-технічного забезпечення МВС України

Ізраїль продовжить операцію в Газі до перемоги, навіть якщо на це знадобиться більше часу

Умєров про необхідність дозволу на удари американською зброєю вглиб РФ: Ми хочемо функціональних рішень, щоб захистити наші міста

Умєров: Ми вміємо і здатні перемагати, ми маємо план, але потрібно більше зброї

НАТО переймає на себе командні функції з військової допомоги Україні - Яценюк

Президент Чехії: Тимчасова окупація РФ українських територій не має стати на заваді інтеграції України в НАТО та ЄС

Майбутнє України в НАТО, запрошення надішлють, коли погодяться союзники і буде виконано умови - проєкт декларації саміту

Прем'єрка Данії: Потрібно надати Україні все необхідне не тільки для самозахисту, а й для перемоги над РФ

Угорщина не підтримає декларацію саміту НАТО без одноголосного рішення щодо членства України, а воно неможливе через ризик конфлікту з РФ - Сіярто

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА