15:54 10.06.2019

"Слуга народу" планує оптимізувати житлово-комунальні тарифи за рахунок демонополізації ринку

1 хв читати
"Слуга народу" планує оптимізувати житлово-комунальні тарифи за рахунок демонополізації ринку

Партія "Слуга народу" виступає за створення державної стратегії щодо оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів і усунення корупційної складової в тарифоутворенні, зазначається в програмі партії.

Серед інших пріоритетів в енергосекторі політсила називає скасування "всіх формульних ціноутворень за типом "Роттердам+".

Крім енергетики, політична сила пропонує виконати демонополізацію інших ключових галузей, а також здійснити "економічний аудит країни", зазначається в програмі.

"Проведемо демонополізацію ключових галузей, зробимо Антимонопольний комітет незалежним і ефективним", - ідеться в документі.

Говорячи про економічну стратегію, партія пропонує запровадити режим найбільшого сприяння іноземним інвесторам українського походження.

Щодо поліпшення умов бізнесу партія має намір скоротити кількість держорганів, створити можливість одноразової легалізації капіталів некримінального походження за пільговою ставкою, затвердити стратегію поетапного скорочення ЄСВ.

"Упровадимо податок на виведений капітал, тільки-но для цього виникнуть необхідні економічні умови", - зазначається в передвиборчій програмі "Слуги народу".

Крім цього, політсила має намір законодавчо гарантувати незмінність чинних умов оподаткування для приватних підприємців.

Щодо реформування соціальної сфери партія пропонує здійснити аудит системи соцзабезпечення та впровадити "економічний паспорт українця", за яким усі діти отримують частину від експлуатації природних ресурсів країни на індивідуальні рахунки.

Політсила також виступила за переведення всіх соціальних пільг у грошову форму та впровадження другого рівня державного пенсійного забезпечення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Раду внесено проект держбюджету-2020

Британський прем'єр Джонсон порівняв себе з Галком і пообіцяв не допустити нового відтермінування Brexit

Британський прем'єр Джонсон порівняв себе з Галком і пообіцяв не допустити нового відтермінування Brexit

У Лондоні заявляють про прогрес на переговорах з ЄС щодо Brexit

Іран відкидає звинувачення США у скоєнні атаки в Саудівській Аравії

Волкер: вільні вибори на Донбасі можуть бути тільки після вирішення питань безпеки, а це залежить від РФ

Пристайко: ми фокусуємося на Донбасі, оскільки сподіваємося досягти успіху, що дозволить рухатися в подальшому і щодо Криму

Вибори на Донбасі не будуть на умовах бойовиків

Пристайко: до Конституції України не будуть вноситися зміни про "особливий статус" Донбасу, а для ОРДЛО пропонується розвиток шляхом децентралізації

Загроза Росії перекрити транзит через Україну як важіль тиску на Київ усе менше щось означає

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА