10:30 11.06.2019

Майже 3 млн українців скористалися режимом безвізових поїздок за два роки

2 хв читати
Майже 3 млн українців скористалися режимом безвізових поїздок за два роки

Два роки тому, з 11 червня 2017 року, коли офіційно набув чинності безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом, українці здійснили 42,6 млн поїздок до країн ЄС, повідомляє МВС.

9,2 млн громадян України перетнули кордон, із них майже 3 млн українців прямували без віз, з новими біометричними паспортами, тобто скористалися режимом безвізових поїздок.

Найбільша кількість українців - понад 1 млн осіб перетнули кордон з Польщею. Також для громадян України активними були ділянки кордону з Угорщиною та Румунією, де перетин кордону щодо безвізового режиму становив понад 350 тис. і понад 245 тис. осіб відповідно. Майже 226 тис. осіб перетнули кордон зі Словаччиною.

Крім того, що майже 1 млн українців скористалися авіаційним сполученням. Тоді як морське сполучення є найменш популярним, у такий спосіб перетнули державний кордон лише приблизно 500 осіб.

Загалом за другий рік безвізового режиму (з 11.06.2018 до 11.06.2019 рр.) зафіксовано 2,35 млн поїздок українців за біометричним паспортом. Це в 4,2 раза більше, ніж за перший рік (з 11.06 2017 до 11.06.2018 рр.) - 560 тис. осіб.

Як зазначають у МВС, Державна прикордонна служба України в межах своєї компетенції виконала всі завдання, які було визначено планом дій із лібералізації ЄС візового режиму для України.

Наразі 157 пунктів пропуску через державний кордон обладнано засобами біометричного контролю та підключено до баз даних Інтерполу, а сучасні технічні засоби дають змогу автоматично перевіряти всі типи біометричних документів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Королева Єлизавета II схвалила законопроект про вихід Великої Британії з ЄС, ініціатива набула юридичної сили

"Батьківщина" внесла законопроект, що обмежує максимальну зарплату керівникам держпідприємств і держслужбовцям

Труба скептично оцінює результати канадської експертизи, що нібито підтвердила ідентичність його голосу на скандальних записах

Посли G7 в Україні відзначили ефективні зусилля Зеленського в подоланні наслідків катастрофи літака "МАУ"

Підтвердження канадськими експертами ідентичності голосу Труби на записах доводить політичний характер переслідувань Порошенка - адвокат

Криклій готовий стати персональною "інвестнянею" для інвесторів в інфраструктуру

Зеленський: Працюємо над звільненням утримуваних осіб і з окупованих територій, і всіх, хто перебуває в Росії, зокрема і кримських татар

Кабмін має намір за рік-два створити Єдиний реєстр українців - міністр Кабміну

Імовірність дострокового припинення каденції ВР - 40% - Арахамія

Зовнішню інвестрекламу України в умовах агресії Росії варто будувати на дешевизні та перспективності вкладень - Сенцов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА