10:44 11.06.2019

Зеленський у КС висловив упевненість, що рішення про розпуск ВР відповідає всім критеріям законності

2 хв читати
Зеленський у КС висловив упевненість, що рішення про розпуск ВР відповідає всім критеріям законності

 Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конституційного Суду України висловив упевненість, що його рішення про дострокове припинення повноважень Верховної Ради та призначення позачергових виборів до парламенту відповідає всім критеріям законності.

"Не мені розповідати вам, що таке дух і буква закону. Я впевнений, що рішення про розпуск Верховної Ради України відповідає обом цим критеріям", - сказав Володимир Зеленський під час засідання Конституційного Суду у вівторок у Києві.

Президент зазначив, що громадяни України не просто не довіряють Верховній Раді, а рейтинг довіри парламенту становить 4%.

"Народ України аплодує рішенню про розпуск Верховної Ради. Люди впевнені, що оспорювання цього рішення - це просто спроба народних депутатів ще на кілька місяців утриматися в своїх кріслах, за недоторканність і можливість збагачення. І зараз суспільство дуже уважно стежить за цією справою. Ви точно всі про це знаєте, і, думаю, ухвалите справедливе рішення, за яке нам всім не буде соромно і перед своїм народом, і перед своїми дітьми, і перед усіма українцями", - сказав він у суді.

Потім Зеленський передав слово своєму представнику в Конституційному Суді Федору Веніславському і залишив зал.

"Наша юридична позиція незаперечна і досконала. Це доведе мій представник Федір Веніславський. Я зараз йому передаю слово, а сам, з вашого дозволу, залишаю зал, щоб ніхто потім не сказав, що моя присутність впливала на суддів, і рішення було ухвалено під тиском", - зазначив президент, після чого залишив залу засідань КС.

Після цього Конституційний Суд перейшов до безпосереднього розгляду справи по суті.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА