Інтерфакс-Україна
20:38 12.06.2019

Зеленський і Ющенко обговорили соціально-політичну ситуацію в контексті позачергових виборів до ВР - АПУ

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський у середу зустрівся з третім президентом країни Віктором Ющенком і обговорив з ним соціально-політичну ситуацію в контексті позачергових парламентських виборів, повідомляє Адміністрація президента.

"Сьогодні президент України Володимир Зеленський зустрічався з Віктором Ющенком. Чинний і колишній президенти обговорили соціально-політичну ситуацію в контексті позачергових парламентських виборів і наголосили на необхідності збереження громадянського миру, спокою та єдності", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в середу ввечері в акаунті АПУ в соцмережі Twitter.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА