10:10 13.06.2019

В. о. глави СБУ Баканов заявив про проукраїнську позицію сім'ї, а його дружина оформляє українське громадянство

2 хв читати
В. о. глави СБУ Баканов заявив про проукраїнську позицію сім'ї, а його дружина оформляє українське громадянство

Виконувач обов'язків глави Служби безпеки України Іван Баканов заявив про проукраїнську позицію своєї сім'ї, зазначивши, що його дружина оформляє українське громадянство.

Як зазначено в офіційній заяві Баканова, розміщеній на сторінці СБУ у Facebook, прийнявши рішення йти в політику, він усвідомлював, що і члени сім'ї, і друзі "опиняться під суспільним мікроскопом".

"Моя спецперевірка не виявила жодних обмежень щодо призначення на посаду заступника глави СБУ та не виявила перешкод надання мені допуску до державної таємниці", - наголосив Баканов.

"Я одружений, ми з дружиною маємо двох синів. Старший, Артур, після навчання у військовому ліцеї ім. І. Богуна закінчив київський виш, він працює і живе окремо. Молодший - Степан, навчається в школі. Обидва українці. Моя дружина, українка, жила і навчалася в школі Кривого Рогу. Поступила у виший навчальний заклад на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією. Зате з 1998 р. вона живе і працює в Україні з посвідкою на постійне проживання в нашій державі, перебуває в процесі оформлення українського громадянства", - повідомив Баканов.

За його словами, його дружина Оксана не відвідувала території Російської Федерації з 2013 року.

"Отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників. Ми ніколи не підключали до процесу "фірми", посередників і не будемо звертатися з таким проханням до президента. Ми робимо це так, як і тисячі простих людей, в чиєму телефоні немає номера президента. Оксана має стійку проукраїнську позицію", - заявив в. о. глави СБУ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА