10:12 13.06.2019

В АП планують до 2024 року перевести 90% усіх держпослуг в онлайн-режим

2 хв читати
В АП планують до 2024 року перевести 90% усіх держпослуг в онлайн-режим

Президент України Володимир Зеленський обіцяє IТ-експертам повну свободу та сприяння в побудові цифрової економіки та електронного урядування, щоб зробити Україну цифровим лідером.

Як повідомляє в четвер прес-служба президента України, напередодні, 12 червня, в Адміністрації президента за участю Володимира Зеленського відбулося перше експертне обговорення концепції "Держава у смартфоні", в якому взяли участь представники Коаліції електронної держави, що об'єднує 65 різних організацій та експертів в галузі IТ.

"Я хочу швидких змін. Я вірю у ваш талант і бажання зробити Україну цифровим лідером і гарантую вам політичну волю. Маємо спільно готувати ініціативи, законопроекти та здійснювати кроки, що знімають бар'єри до цифрової економіки та електронного урядування. Запевняю, що особисто "звертатимуся" до тих державних службовців, які чинять спротив на місцях", - сказав президент.

Як зазначив радник глави держави Михайло Федоров, переведення державних послуг в онлайн сприятиме не лише комфорту громадян, а й зменшенню корупції.

"Наш план дуже амбітний. Наприклад, до 2024 року ми прагнемо перевести 90% усіх державних послуг в режим онлайн, утричі зменшивши кількість взаємодії громадян і бізнесу з владою та досягнувши нульового рівня корупції в цій сфері", - сказав Федоров.

За його словами, вже цього року українці "відчують смак електронних послуг нового покоління - повністю автоматизованих та об'єднаних навколо громадянина".

"Але все це стане реальним лише за умови консолідації довкола спільного плану дій усіх експертів, талановитого українського IТ-бізнесу, усіх гілок влади та політичної волі на найвищому рівні", - зазначив радник президента.

Під час зустрічі представники коаліції надали президентові свої рекомендації та обговорили пріоритетні проекти цифровізації. Ключові пропозиції стосувалися розвитку інструментів електронної держави та демократії, цифрових інфраструктур, цифрової ідентифікації, кібербезпеки, наведення ладу в державних реєстрах, електронного народовладдя (електронних соціологічних опитувань і навіть виборів). Також ішлося про важливість створення можливостей для українських технологічних стартапів. Усі ці завдання будуть включені до єдиного плану дій.

Президент запевнив, що такі зустрічі будуть регулярними.

Наступного тижня запланована серія обговорень концепції "Держава у смартфоні" за участю міжнародних донорів, представників бізнесу тощо. Потім документ буде оприлюднено у форматі плану конкретних дій та очікуваних цілей.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Імплементація "формули Штайнмаєра" - не разове рішення, її візьмуть за основу законопроекту, який публічно обговорюватиметься

План оборони України повністю буде представлено у 2020 році

Частина української делегації планує участь у майбутній сесії ПАРЄ

Нардепи від "Слуги народу" Потураєв і Чернєв очолили делегації в ПА ОБСЄ і ПА НАТО

Україна не направлятиме свою делегацію на найближчу сесію ПАРЄ

Українська сторона СЦКК констатує чергові порушення "режиму тиші" на Донбасі

Пристайко за допомогою німецької сторони намагається зрушити "нормандський процес" із мертвої точки

Порошенко обговорив із місією МВФ проект держбюджету-2020 року, незалежність НБУ та можливу ревізію націоналізації ПриватБанку

Пленарний режим роботи ВР "на паузі" до 2 жовтня

Артур Герасимов: "Європейська Солідарність" не підтримуватиме законопроект, яким мільйони українських сімей будуть позбавлені субсидії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА