Інтерфакс-Україна
06:57 14.06.2019

Американський сенатор вніс до Конгресу законопроект про санкції проти "Північного потоку-2"

2 хв читати
Американський сенатор вніс до Конгресу законопроект про санкції проти "Північного потоку-2"

Сенатор Джон Баррассо вніс в американський Конгрес законопроект, яким передбачено введення обмежувальних заходів щодо проекту "Північний потік-2" та інших російських газопроводів, йдеться в заяві прес-служби сенатора, опублікованій в четвер на його сайті.

У документі наголошується, що законопроект "передбачає введення санкцій проти "Північного потоку-2", за яким буде транспортуватися газ з Росії до Німеччини, а також проти інших російських газопроводів".

"Закон про співпрацю в галузі енергетичної безпеки з союзниками в Європі, або Акт ESCAPE зміцнює енергетичну безпеку, надаючи їм стабільну і надійну американську енергію", - вважає сенатор.

Окрім цього, в документі підкреслюється, що "деякі європейські союзники США дедалі більше залежать від російського газу, і Росія продовжує підривати мир і безпеку в Європі за допомогою різних механізмів, включно з використанням енергії як геополітичної зброї".

"Трубопровід "Північний потік-2", який транспортуватиме природний газ із Росії в Німеччину, зробить Європу ще більш залежною від російського газу, підірвавши диверсифікацію європейських джерел енергії, поставок і маршрутів", - упевнений сенатор Баррассо.

Раніше цього тижня президент США Дональд Трамп пригрозив ввести односторонні санкції щодо учасників будівництва газопроводу "Північний потік-2".

"Ми захищаємо Німеччину від Росії, а Росія отримує мільярди і мільярди доларів від Німеччини за газ", - сказав Трамп на зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою у Вашингтоні.

Трамп зазначив, що альтернативним джерелом для ФРН може стати скраплений природний газ з США.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Тільки сила та єдність змусять РФ припинити війну, будь-яка поступка спровокує подальшу агресію

Трамп має всі важелі та рішучість щодо припинення війни і Україна підтримала всі пропозиції - Зеленський

Путін хоче, що йому пробачили захоплення півдня України та повної території Луганщини та Донеччини - Зеленський

Чесне закінчення війни залежить саме від Росії - Зеленський

Ліпавський: Україна має залишатися вільною, її кордони – недоторканні

Порошенко в ефірі BBC: Путіну не можна довіряти, йому потрібна не частина територій, а вся Україна

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА