Інтерфакс-Україна
19:25 17.06.2019

Макрон: Ми хочемо уникнути повного виходу РФ із Ради Європи

2 хв читати

Обмеження прав делегації Російської Федерації в Парламентській асамблеї Ради Європи не можна розглядати як санкції стосовно Росії за агресію проти України, наголосив президент Франції Еммануель Макрон та заявив про намір уникнути повного виходу РФ із Ради Європи.

"Є питання санкцій стосовно Росії. І тут Франція дотримується своєї лінії, щоб ці санкції подовжувати, доки не буде виконано умови. Але що стосується приналежності до Ради Європи, це не повинно розглядатися як санкції. Тому що від цих санкцій страждає не Російська держава, а громадяни Росії", - сказав Макрон після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Парижі в понеділок, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про роботу Франції та Німеччини над поверненням російської делегації до роботи в ПАРЄ.

Він зазначив, що участь Росії в Раді Європи дає змогу громадянам цієї країни подавати позови проти РФ у разі порушення їхніх прав.

"Якщо Росія вийде, буде виключена з Ради Європи, це буде неможливо. Саме тому з головуванням Фінляндії (у Раді Європи - ІФ) ми розпочали процес консультацій, щоб повернути повною мірою Росію, щоб вона могла, по-перше, сплачувати внески, водночас не діяти як активний член", - сказав президент Франції.

"Йдеться про нормалізацію. Ми хочемо уникнути повного виключення, повного виходу Росії з Ради Європи, тому що вважаємо, що це шкодитиме інтересам громадян Росії насамперед", - резюмував Макрон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА