Інтерфакс-Україна
18:32 21.06.2019

Вакарчук виступив проти приватизації Донбасу олігархами

1 хв читати
Вакарчук виступив проти приватизації Донбасу олігархами

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук заявляє про неприпустимість надання олігархам особливих умов у відновленні постраждалих від бойових дій східних регіонів України, зазначаючи, що це загрожує їх приватизацією обмеженим колом осіб.

"Я повністю поділяю бажання президента Зеленського відновити інфраструктуру Донбасу. Нам треба повернути людям гідне життя. Будувати дороги, школи, лікарні. Але чи можна дозволяти олігархам приватизувати цілий регіон? До війни Донбас був повністю під контролем олігархів, які не допускали туди інших інвесторів, і в результаті ми втратили частину Донбасу", - йдеться в заяві Вакарчука про наміри олігархів інвестувати у відновлення Донбасу, розміщеній на його сторінці у п'ятницю.

"Не можна дозволяти олігархам виторговувати для себе особливі умови. Треба змусити їх жити за тими самими правилами, що й усі, змусити олігархів чесно платити податки в Україні. Наповнивши бюджет, держава зможе самостійно вкладатися в розвиток інфраструктури Донбасу та у відновлення деокупованих територій, коли настане час. Ми зробимо все від нас залежне, щоб так і сталося", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА