Порошенко занепокоєний: Ніхто не подзвонив до Києва напередодні зустрічі президентів США та Росії в Осаці

Лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко назвав "тривожним дзвінком", що на зустрічі президентів США та Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна на полях саміту Великої двадцятки в Японії українську тематику обговорювали без участі Києва.
"Порушення принципу "нічого про Україну без України" - частина російського реваншу. Ми тримали його (принцип - ІФ) протягом п'яти років, щоб нікому і на думку не спало про щось про нас і без нас домовитися з Кремлем. Перед будь-якими контактами з Москвою наші європейські та американські партнери узгоджували позицію з нами. А потім детально інформували нас, як зараз почуваються вавки в голові у Путіна", - процитував Порошенко на сторінці в соцмережі Facebook свій виступ у Тернополі під час представлення команди "Євросолідарності".
За його словами, зустріч президентів США та Росії на саміті G20 в Японії - це перша зустріч, "перед якою ніхто так і не подзвонив до Києва".
"І відсутність дзвінка - це дуже тривожний дзвінок усім нам, а не лише новій владі", - заявив Порошенко.
Раніше цього дня президент РФ Володимир Путін повідомив, що президент США Дональд Трамп порушував тему українських моряків на G20, проте рішення стосовно українських моряків наразі немає, триває судовий розгляд.