Інтерфакс-Україна
14:56 01.07.2019

Омеляна виключили зі складу української делегації до Канади

2 хв читати
Омеляна виключили зі складу української делегації до Канади

 Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про виключення його кандидатури зі складу делегації України до Канади.

"З "приємністю" дізнався, що Офіс президента України вирішив викреслити мене зі списку української делегації до Канади. Сподіваюся, не через SkyUp Airlines. Добре, що хоч і з істерикою, але в США відпустили", - написав міністр на сторінці у Facebook.

Він також повідомив, що за підсумками робочої поїздки до Штатів очікуються "гарні новини" у сфері залізниці, морських портів, пошти, дорожнього будівництва, а також окремо від Ексімбанку США.

У своєму пості у Facebook Омелян також звернувся до президента України Володимира Зеленського щодо його зустрічі з українською діаспорою в Канаді.

"Зупиніть ініціативу продажу запрошень на заходи з вами. Розумію, що грошей хочеться, але квитки від $100 до $1000 - це гітарний перебор. Президентська діяльність - не концерт. Учасники конференції в Торонто шоковані, м'яко кажучи", - написав міністр інфраструктури.

Раніше в Мінінфраструктури повідомили, що в рамках робочої поїздки до США Омелян зустрічався з керівництвом Поштової служби. На зустрічі було обговорено можливість залучення в Україну Amazon із розробленням прямого рішення щодо доставки.

Зокрема, Омелян запропонував американській стороні розглянути можливість розробки та підписання угоди між "Укрпоштою" та Поштовою службою США, яка забезпечила б спеціальні тарифи та гарантований сервіс для гравців електронної комерції США, які постачатимуть свої товари в Україну.

Як повідомлялося, з 1 по 3 липня президент України Володимир Зеленський перебуває в Канаді з робочим візитом. Візьме участь у роботі міжнародної конференції з підтримки реформ в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В "Євросолідарності" застерігають від двосторонніх перемовин з РФ за результатами розмови Трампа з Путіним

Нардеп Сірко: Трамп фактично відмовився від України

Розмова Трампа та Путіна не наблизила потенційний мир – нардеп Фріз

Європейські лідери бояться, що Трамп відмовляється від дипломатичних зусиль

15 країн Європи виступили з ініціативою залучити країни БРІКС до врегулювання війни в Україні

Трамп дав зрозуміти європейським лідерам після розмови з Путіним, що не тиснутиме на Москву – ЗМІ

Зеленський обговорив з президентом Фінляндії Стуббом посилення санкційного тиску на РФ

Діалог між Трампом і Путіним не вплинув на ситуацію - голова комітету Ради

Кос: відкриття першого кластеру переговорів про вступ України в ЄС допоможе Угорщині вирішити питання нацменшин

Канцлер ФРН після розмови Трампа та Путіна: Європа посилить тиск на Москву через санкції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА