18:22 02.07.2019

Зеленський закликав українську діаспору в Канаді брати активну участь у побудові нової України

1 хв читати
Зеленський закликав українську діаспору в Канаді брати активну участь у побудові нової України

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівництвом Світового конгресу українців та Конгресу українців Канади 2 липня в Торонто і подякував українцям Канади за всебічну підтримку Української держави, повідомляється на офіційному сайті президента у вівторок.

"Спасибі кожному з вас за те, що ви завжди підтримуєте незалежність, нашу територіальну цілісність. Волонтерську і соціальну справу, яку ви робите, важко переоцінити. Йдеться про підтримку України з початку російської агресії", - наголосив Зеленський.

Він закликав українську громаду Канади брати активну участь у побудові нової демократичної і процвітаючої України.

Під час зустрічі обговорили кроки, які може зробити українська влада, щоб створити кращі можливості для українців, що живуть за кордоном, відвідувати і вільно працювати в Україні. "Я хочу зробити так, щоб ви приїжджали в Україну не в гості, а додому", - сказав президент.

Зеленський також наголосив на важливості підтримання української мови та євроатлантичного курсу України. "У Конституції записано, що єдина державна мова в Україні - українська. Я як президент, як гарант Конституції захищатиму українську мову, наш суверенітет і наш курс до Європи і НАТО", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА