Інтерфакс-Україна
21:26 02.07.2019

ЦВК зареєструвала Корнацького кандидатом у нардепи в мажоритарному окрузі в Первомайську

1 хв читати
ЦВК зареєструвала Корнацького кандидатом у нардепи в мажоритарному окрузі в Первомайську

Позафракційний народний депутат України Аркадій Корнацький зареєстрований кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №132 (м.Первомайськ і 5 районів Миколаївської області) на позачергових парламентських виборах 21 липня.

Відповідне рішення Центральна виборча комісія прийняла на засіданні у вівторок, повідомляє відділ зв'язків із засобами масової інформації Секретаріату комісії.

Раніше 24 червня громадська мережа "Опора" повідомила, що ЦВК не зареєструвала Корнацького кандидатом в народні депутати, мотивувавши відмову "невідповідністю поданих документів вимогам законодавства".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" подає альтернативний законопроєкт щодо НАБУ/САП

У Кремлі взяли до відома останні заяви Трампа щодо припинення вогню в Україні

Ірпінська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень мера Маркушина

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА