Росія не демонструє доброї волі для врегулювання конфлікту на Донбасі
Президент України Володимир Зеленський підкреслює, що Україна повністю підтримує політико-дипломатичний шлях врегулювання конфлікту на Донбасі, свідченням чого є перезапуск роботи українських представників в Тристоронній контактній групі, кроки в напрямку активізації "нормандського формату" і розведення сил і засобів у Станиці Луганській.
"Водночас Росія не демонструє доброї волі для врегулювання конфлікту. Зокрема, РФ не підтримала запропоноване Україною "Хлібне" перемир'я, тривають обстріли, зокрема, і автомобілів медичної допомоги, на тимчасово окупованій території Донбасу обмежується діяльність СММ ОБСЄ", - йдеться в повідомленні прес-служби президента за підсумками зустрічі Зеленського зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером в Торонто.
Зеленський також подякував Волкеру за все, що особисто спецпредставник і адміністрація президента США Дональда Трампа роблять для допомоги Україні.