Інтерфакс-Україна
12:13 04.07.2019

КС ухвалить проміжне рішення згідно із законом про люстрацію і про декомунізацію -

1 хв читати
КС ухвалить проміжне рішення згідно із законом про люстрацію і про декомунізацію -

Народний депутат України, член команди "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар повідомила, що Конституційний Суд розпочне розгляд питань по закону про люстрацію і декомунізацію в четвер після обіду, рішення буде проміжним через відсутність частини суддів.

"Ми зустрілися з головою Конституційного Суду Наталією Шапталою. І розповіли про настрої, які є сьогодні у людей щодо можливого скасування декомунізації і люстрації. Ключове - розгляд цих питань буде після обіду, і, як нас запевнили, проміжним, без остаточного рішення. Оскільки частина суддів відсутня", - написала Сюмар уFacebook.

Вона також зазначила, що кожен такий проміжний розгляд вимагає активної позиції громадськості.

На порядку денному пленарних засідань Великої палати КС на четвер - продовження розгляду справи про конституційність низки положень закону "Про очищення влади" (про люстрацію), а також продовження розгляду справи щодо конституційності закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА