Інтерфакс-Україна
16:23 04.07.2019

У "Євросолідарності" сподіваються, що Нацрада з телерадіомовлення в подальшому не зволікатиме з продовженням ліцензій для військового радіо

1 хв читати
У "Євросолідарності" сподіваються, що Нацрада з телерадіомовлення в подальшому не зволікатиме з продовженням ліцензій для військового радіо

Військове радіо "Армія FM" повертає мовлення на території проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі, повідомили в партії "Європейська солідарність".

"Сьогодні вперше за багато місяців Національна рада з питань телебачення і радіомовлення... зібрала кворум для проведення засідання. На ньому було ухвалено рішення про продовження ліцензії військовому радіо "Армія FM" - ключового джерела інформації в зоні бойових дій", - йдеться на сайті політичної сили.

Активісти партії сподіваються, що надалі Нацрада не зволікатиме з продовженням ліцензій для військового радіо для тимчасової трансляції на окупованих територіях Донецької та Луганської областей і території Криму, що межує з материковою частиною України.

"Європейська солідарність" нагадала, що інформаційний фронт не менш важливий, ніж збройна боротьба, і закликала Нацраду розглядати "питання про дозвіл на тимчасове мовлення для Збройних сил України за спрощеною процедурою".

Як повідомлялося, Національна рада на засіданні 4 липня ухвалила рішення видати дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення компаніям, у яких термін дії попередніх дозволів завершувався. Було видано також нові дозволи на тимчасове мовлення.

Серед компаній, які отримали дозвіл на тимчасове мовлення на території проведення ООС і на кордоні з Кримом, - центральна телерадіостудія Міністерства оборони України (Київ, позивні "Армія FM - військове радіо").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА