17:50 04.07.2019

Саакашвілі виступив проти зміни нумерації партій у бюлетені на виборах до ВР

2 хв читати
Саакашвілі виступив проти зміни нумерації партій у бюлетені на виборах до ВР

Лідер партії "Рух нових сил", екс-президент Грузії та колишній голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі виступає категорично проти повторного жеребкування з визначення номерів політичних партій у бюлетенях на позачергових парламентських виборах.

"Скільки можна проводити жеребкування? Годі вже. Якщо зараз його робити - це плутати людей. Вони хочуть довести до останнього, щоб люди не зрозуміли, що відбувається. Хочуть, щоб ми знову заплуталися у бюрократії", - заявив Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна".

За його словами, партія "Рух нових сил" не має наміру ініціювати проведення якихось бюрократичних процедур.

"Дуже добре, що нас зареєстрували. Ми пройшли через три судові засідання. Ми втратили кілька тижнів через ці ідіотські процедури, замість того, щоб реально почати працювати з людьми. Тому ми маємо намір рухатися далі і не входити в жодні бюрократичні перешкоди", - наголосив Саакашвілі.

Як повідомлялося, 30 червня прес-служба Центральної виборчої комісії повідомила, що партію "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" зареєстровано у виборчому бюлетені під номером 22.

"Комісія вважала за доцільне включити до виборчого бюлетеню для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України позиції щодо політичної партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" під №22 без проведення жеребкування", - йдеться в повідомленні на сайті ЦВК.

Прес-служба ЦВК пояснила, що 29 червня на виконання рішення Верховного Суду комісія зареєструвала кандидатів у народні депутати за списком партії "Рух Нових сил Михайла Саакашвілі", проте перед цим уже було проведено жеребкування щодо черговості партій у виборчому бюлетені та затверджено форму, колір і текст бюлетеня.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА