Інтерфакс-Україна
17:09 05.07.2019

Садовий виступає за націоналізацію або позбавлення ліцензій "телеканалів Медвечука"

1 хв читати
Садовий виступає за націоналізацію або позбавлення ліцензій "телеканалів Медвечука"

Міський голова Львова, лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий вважає за необхідне націоналізувати або позбавити ліцензій телеканали, які пов'язують із головою політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком.

Як повідомляє сайт "Самопомочі", в ефірі одного з телеканалів Садовий закликав державні служби не спостерігати за тим, як утілюється проросійський реванш.

"Якщо ми будемо спостерігати, як Медведчук скуповує телевізійні канали, то наступний крок можемо вже проспати. (...) На такі речі треба звертати особливу увагу - або приймати закон про націоналізацію тих каналів, або нехай Нацрада з питань телебачення і радіомовлення забирає ліцензії. Тому що вони (телеканали) одурманюють людей. Це велике зло для нашої країни", - сказав Садовий.

Як відомо, в червні народний депутат України Тарас Козак (фракція "Опозиційний блок"), власник телеканалів "112.Україна" і NewsOne, став власником телевізійних мовників телеканалу ZIK і заявив про створення медіахолдингу "Новини". Козак входить до першої десятки виборчого списку партії "Опозиційна платформа - За життя".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА