Інтерфакс-Україна
21:26 06.07.2019

Порошенко: Росія зобов'язана негайно повернути наших моряків

2 хв читати
Порошенко: Росія зобов'язана негайно повернути наших моряків

Росія зобов'язана видати українських моряків, захоплених у полон поблизу Керченської протоки, негайно і без будь-яких додаткових умов, заявив п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко під час зустрічі з жителями міста Надвірної на Прикарпатті, повідомляє прес-служба "Європейської солідарності".

"Відповідно до директив, які були підписані мною як президентом України, МЗС пішов в арбітраж з питань свободи судноплавства в місті Гамбург. Україна виграла процес проти Росії, і суд зобов'язав Росію видати наших моряків без будь-яких умов, тому що вони не підпадають під юрисдикцію Російської Федерації. Російська Федерація була визнана агресором в Керченській протоці", - нагадав Порошенко.

Порошенко зазначив, що всі українські військовополонені з першого ж дня відмовились визнати юрисдикцію Росії і продовжують чинити опір кремлівському режиму. "Їх треба було вмовляти: всі 24 тримаються, не визнають юрисдикцію, відмовляються давати будь-які свідчення слідству і міцно тримають українську оборону, - зазначив лідер "Європейської солідарності".

Порошенко подякував отцю Андрія Ейдера, запевнивши, що команда "Європейської солідарності" сприятиме звільненню українських моряків з полону.

"Ніколи українці не стануть на коліна перед ворогом, як би важко не було в російських в'язницях - ніколи вони не зрадять Україну. Ніколи вони не визнають Крим російським. Ніколи вони не зрадять присязі, тому що так Андрія виховував батько ... Ми виграли суд, ми виграли бій. І я не сумніваюся, що найближчим часом наші хлопці будуть вдома", - підсумував Порошенко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА