Інтерфакс-Україна
09:43 08.07.2019

На саміті Україна-ЄС підпишуть п’ять документів про співпрацю

1 хв читати
На саміті Україна-ЄС підпишуть п’ять документів про співпрацю

Постійний представник України при Європейському Союзі Микола Точицький анонсував підписання п'яти документів про співпрацю між Києвом та Брюсселем на саміті Україна-ЄС.

"Буде п'ять документів", - сказав Точицький на брифінгу в понеділок у Києві.

За його словами, зокрема документи стосуватимуться програм технічного співробітництва в частині виконання Угоди про асоціацію з ЄС, а також децентралізації і боротьби з корупцією.

Крім того, в планах - підписання документа про роботу над інфраструктурними проектами на Донбасі.

"ЄС направив групу експертів, які проїхали від Маріуполя до Запоріжжя і запропонували проектну суму 10 млн на інфраструктурні проекти, відкриття спеціального офісу ЄС у Маріуполі", - розповів Точицький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА