17:09 08.07.2019

ВАКС розпочне роботу 5 вересня, запевнив Зеленський

2 хв читати
ВАКС розпочне роботу 5 вересня, запевнив Зеленський

Вищий антикорупційний суд розпочне роботу 5 вересня, заявляє президент України Володимир Зеленський.

"Ми також готуємося до повноцінного запуску Вищого антикорупційного суду. Останнім бар'єром на шляху до цього була відсутність належного приміщення для цього органу. Це питання вирішено. 5 вересня цього року суд розпочне розгляд справ з топ-корупції. В будівлі на проспекті Перемоги", - сказав Зеленський на прес-конференції за підсумками саміту Україна-ЄС у понеділок у Києві.

Глава держави також наголосив, що необхідно "перезавантажити всю антикорупційну систему, зокрема роботу НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції - ІФ).

Зеленський висловив упевненість, що новий склад українського парламенту повністю розв'яже руки для подолання корупції в Україні.

Як повідомлялося, Зеленський у понеділок вніс до ВР законопроект про зміни до закону про ВАКС, що стосуються початку роботи суду. Документ зареєстровано за №10426 8 липня.

За словами президента, законопроект також дасть змогу усунути потенційну проблему перевантаження суддів ВАКС і забезпечить ефективність розгляду кримінальних проваджень стосовно корупційних злочинів чиновників. Суд зосередиться на кримінальних процесах, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань з дня початку роботи цього суду або до дня початку його роботи, якщо досудове розслідування здійснюють або здійснювали детективи НАБУ й закінчили прокурори САП.

У травні збори суддів Вищого антикорупційного суду України ухвалили рішення про початок роботи суду 5 вересня 2019 року. Також збори суддів ВАКС обрали його главою суддю першої інстанції Олену Танасевич.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА