Інтерфакс-Україна
16:00 09.07.2019

Заступником глави СЗР став Валерій Євдокимов

1 хв читати
Заступником глави СЗР став Валерій Євдокимов

Президент України Володимир Зеленський призначив Валерія Євдокимова заступником глави Служби зовнішньої розвідки України (СЗР).

Відповідний указ №501/2019 від 9 липня 2019 року оприлюднено на сайті президента України у вівторок.

"Призначити Євдокимова Валерія Володимировича заступником голови Служби зовнішньої розвідки України", - зазначено в документі.

У 2013 році Валерій Євдокимов обіймав посаду начальника управління адміністрації Державної прикордонної служби України. Тоді йому було присвоєно звання генерал-майора.

У 2017 році Євдокимова нагороджено державною нагородою - Орденом Данила Галицького.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

Київ та Відень посилять співпрацю для запуску Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА