10:14 10.07.2019

До ВР можуть пройти шість партій - опитування КМІС

2 хв читати
До ВР можуть пройти шість партій - опитування КМІС

Партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" долають прохідний бар'єр до Верховної Ради, шанси є також у партій "Голос" та "Сила і честь", свідчать дані соцопитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Як зазначено у прес-релізі, 63% респондентів точно або швидше за все планують голосувати на виборах до Верховної Ради 21 липня, зокрема 48,8% точно планують голосувати на них.

Так, серед українців які точно або швидше за все мають намір голосувати на позачергових парламентських виборах 21 липня, 37,8% проголосували б за партію "Слуга народу", 11% - за партію "Опозиційна платформа - За життя", 7,2% - за партію "Європейська солідарність", 4,8% - за "Батьківщину".

Партія "Голос" набирає 3,4% серед тих, хто точно або швидше за все планують голосувати, партія "Сила і Честь - 3,2%.

Далі переваги опитаних розподілилися так: партія "Опозиційний блок" - 2%, Радикальна партія Олега Ляшка - 1,9%, "Українська стратегія Гройсмана" - 1,8%, "Громадянська позиція" - 1,4%, "Свобода" - 1,2%, Партія Шарія - 1,2%, "Самопоміч" - 0,5%, Аграрна партія - 0,1%.

За інші партії загалом проголосують 0,3%, 0,4% викреслили б усі партії (зіпсували бюлетень), 19,9% не визначилися за кого голосувати, 1,9% відмовилися відповідати на запитання.

Якщо розрахувати відсотки щодо тих, хто визначився, то п'ятивідсотковий бар'єр мають шанси подолати шість партій: "Слуга народу" (48,5%), "Опозиційна платформа - За життя" (14,1%), "Європейська солідарність" (9, 2%), "Батьківщина" (6,2%), "Голос" (4,4%), "Сила і честь" (4,1%).

За "Опозиційний блок" проголосували б 2,5% українців, що визначилися з вибором, за Радикальну партію Олега Ляшка 2,4%, в "Української стратегії Гройсмана" 2,3% голосів, у "Громадянської позиції" 1,8% голосів, партії "Свобода" віддали перевагу 1,6% опитаних, Партії Шарія - 1,6%, "Самопомочі" - 0,7%, Аграрній партії - 0,1%.

На момент формування анкети не був відомий повний список зареєстрованих партій, тому в списку, який пропонувався респонденту, не вистачає кількох партій (зокрема партії Саакашвілі та Партії Шарія), хоча респондент мав можливість зазначити і партію не зі списку.

Опитування проводилося з 25 червня до 7 липня 2019 року. Методом інтерв'ю опитано 2004 респонденти, які проживають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося на територіях, які контролює українська влада.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кримська платформа - це дуже важлива ініціатива України з метою не дозволити міжнародному співтовариству забути проблему Криму - президент Латвії

Порядок денний саміту НАТО ще не затверджено, про участь України говорити зарано - віце-прем'єр Стефанішина

Зеленський обговорив євроінтеграційні прагнення України з представниками Бенілюксу

Збори ініціативної групи всеукраїнського референдуму не можуть бути проведені онлайн - роз'яснення комітету Ради

Єрмак: Ймовірно, незабаром відбудеться зустріч Зеленського і Байдена

Єрмак спростував інформацію про нібито перешкоджання ним зустрічі Блінкена з Епіфанієм

Україна та США досягли домовленостей, важливих для української безпеки і реформ - Кулеба

Блінкен запевнив, що США ні з ким не домовлятимуться стосовно України без неї - Кулеба

Кулеба та Блінкен обговорили розвиток стратегічного партнерства України та США

Посол ЄС сподівається, що Україна виконає рекомендації Венеціанської комісії щодо законопроекту про ВРП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА