14:00 13.07.2019

Зеленський заявив про намір провести конкурс на посаду голови Одеської ОДА

1 хв читати
Зеленський заявив про намір провести конкурс на посаду голови Одеської ОДА

Президент України Володимир Зеленський заявив, що поки що не призначатиме бізнесмена Андрія Андрейчикова головою Одеської обласної державної адміністрації (ОДА), і має намір провести на цю посаду конкурс.

На нараді з питань розвитку морських портів України в суботу в Одесі, відповідаючи на запитання присутніх, чи буде призначений новий глава Одеської ОДА, Зеленський відповів: "сьогодні - ні",

"У нас є ідея з цього приводу... Через те, що дуже багато джерел щось на Андрейчикова пишуть, я хочу реально хоч щось, хоч один доказ... Дуже багато людей, які маніпулюють у ЗМІ, тому я думаю, що ми приймемо рішення. Ми мали дуже хороший експеримент у Львівській області, ми знайшли там дуже сильних людей... Я думаю, що ми не можемо ризикувати в Одесі, навіть Андрейчиковим, якого я особисто знаю. Тобто ми проведемо конкурс в Одесі. Буде конкурс. Тому що це дуже відповідальна місія, і ми не хочемо вас, одесити, підвести", - пояснив президент України.

Зеленський заявив, що особисто знає Андрейчикова, і це рішення його не стосується.

Як повідомлялося, 26 червня Кабінет міністрів на засіданні підтримав призначення восьми голів ОДА, чиї кандидатури запропонував президент Зеленський. Зокрема, головою Одеської ОДА пропонується призначити Андрія Андрейчикова.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА