15:31 13.07.2019

Зеленський представив нового голову Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва

2 хв читати
Зеленський представив нового голову Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва

 Президент України Володимир Зеленський призначив головою Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва, екс-заступника міністра оборони України.

Зеленський представив новопризначеного голову ОДА на нараді в Херсоні в суботу.

"Хочу вас привітати з новим головою Херсонської облдержадміністрації... і хочу підписати указ про призначення Гусєва Юрія Веніаміновича. Можна поаплодувати", - сказав Зеленський, підписав відповідний документ і передав Гусєву посвідчення.

Одним з пріоритетів роботи нового голови ОДА президент назвав облаштування інфраструктури контрольних пунктів в'їзду/виїзду (КПВВ) в Херсонській області на адмінкордоні з окупованим Кримом.

У свою чергу Юрій Гусєв зазначив, що Херсонщина – це його рідний регіон, і з сьогоднішнього дня в області стартує пілотна програма, згідно з якою голів райдержадміністрацій області, а також заступнів голови ОДА набиратимуть з кадрової програми Lift.

"Хто хоче працювати в команді президента, у вертикалі президента в Херсонській області, заходьте прямо зараз на сайт Lift ... платформа, яку президент анонсував на iForum, залишайте свої координати, залишайте свої резюме. Працюватиме команда, яка відбиратиме цих людей – ті, хто пройде у фінал, отримають співбесіди зі мною, з командою офісу президента, і найкращі керуватимуть райдержадміністраціями, і можливо стануть заступниками голови ОДА", - сказав Гусєв.

Як повідомлялося, 26 червня Кабінет міністрів на своєму засіданні підтримав призначення 8 голів ОДА, чиї кандидатури запропонував президент Зеленський. Зокрема, головою Херсонської ОДА пропонувалося призначити Юрія Гусєва.

Раніше Юрій Гусєв значився під №41 у виборчому списку партії "Слуга народу". Однак 13 червня він повідомив про рішення не брати участі у парламентських виборах, але залишається в команді Зеленського і допомагатиме їй "в іншій ролі".

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА