Інтерфакс-Україна
15:40 15.07.2019

Турчинов: Третій Майдан для України неприйнятний

1 хв читати
Турчинов: Третій Майдан для України неприйнятний

Екс-секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов вважає, що сьогодні важливо не допустити повернення України до політичної ситуації 2013-2014 років.

"Чого я б точно не хотів: щоб ситуація вийшла з-під контролю, щоб ми знову повернулися до парадигми 2013-2014-го року. Цього не можна допустити - третій Майдан для України просто неприйнятний. Занадто невеликий запас міцності, який має Україна", - сказав Турчинов в інтерв'ю виданню "Лівий берег", оприлюдненому в понеділок.

Він також зазначив, що нове керівництво країни має якнайшвидше відійти від "неадекватного популізму, який проявляється в обіцянках негайно закінчити війну, люстрирувати півкраїни або створити "економічне диво", і розпочати професійну оцінку ситуації та професійну роботу.

"Запит на таку риторику у суспільства буде завжди, але той, хто робить ставку на "чудеса", в результаті отримує горе і розчарування", - наголосив Турчинов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА