11:01 16.07.2019

До ВР можуть пройти п'ять партій - опитування КМІС

2 хв читати
До ВР можуть пройти п'ять партій - опитування КМІС

Партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя" та "Європейська солідарність" долають прохідний п'ятивідсотковий бар'єр на позачергових виборах до Верховної Ради, високі шанси на потрапляння до парламенту мають також партії "Батьківщина" та "Сила і честь", свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 3-13 липня.

Як повідомляється на сайті інституту, якби вибори до Верховної Ради відбулися в середині липня, то за партію "Слуга народу" проголосували б 36,5% із загальної кількості опитаних і 52,3% з тих, хто має намір брати участь і визначився з вибором.

"Опозиційну платформу - За життя" підтримали б 7,2% від загальної кількості респондентів і 10,3% тих, хто визначився з вибором, а "Європейську солідарність" 5,5% (7,9% тих, хто визначився з вибором).

Партію "Батьківщина" мають намір підтримати 4% респондентів (5,8% тих, хто визначився з вибором), а партію "Сила і честь" - 3,6% (5,1% тих, хто визначився з вибором).

Крім того, 2,8% респондентів і 4% опитаних, що визначилися з вибором, мають намір проголосувати за партію "Голос". За партію "Опозиційний блок" мають намір проголосувати 2,1% опитаних (3% із числа тих, хто визначився з вибором), за партію "Громадянська позиція - 1,7% (2,5%), за Радикальну партію Олега Ляшка - 1,7% (2,4%), за Партію Шарія і партію "Свобода" - по 1% (1,5%), за "Українську стратегію Гройсмана" - 0,9% (1,3%).

За решту партій мають намір проголосувати загалом 1,7% респондентів, або 2,4% тих, хто визначився з вибором.

21,8% опитаних ще не визначилися, за кого голосувати, 0,6% мають намір зіпсувати виборчий бюлетень, 2,4% відмовилися відповідати на запитання, а 5,3% опитаних заявили, що не мають наміру брати участь у виборах.

Опитування проводили методом особистого інтерв'ю 2 тис. 4 респондентів віком від 18 років, що проживають у 125 населених пунктах України, за репрезентативною триступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені. У Криму і непідконтрольних районах Донецької та Луганської областей опитування не проводили.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Байден заявив про бажання брати участь у передвиборчих дебатах із Трампом

До Дня Києва 42 тисячі киян, постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС, отримають матеріальну допомогу - Кличко

Пропозиція США щодо використання відсотків від заморожених активів РФ для України набирає обертів у G7

Столтенберг: ще не пізно для перемоги України, але союзникам необхідно прискоритися

Закриють 60 км фронту: Порошенко передав у війська ще три системи РЕБ "Ай-Петрі"

Кулеба закликав союзників активізувати виробництво зброї та "перейти від співчуття до запобігання загибелі людей"

Світова більшість має бути на Саміті миру - Зеленський

НАДС ініційовано навчальну програму "Комунікація та взаємодія з ветеранами/ветеранками на державній службі" для публічних службовців

Завдяки підтримці столичної громади 101 бригада знищила російської техніки майже на 35 мільйонів доларів

Зеленський подякував прем'єр-міністру Великої Британії за виділення найбільшого пакета оборонної підтримки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА