Інтерфакс-Україна
14:56 17.07.2019

Гройсман вважає заклик до демократів голосувати за "партію Порошенка" передвиборною маніпуляцією

1 хв читати
Гройсман вважає заклик до демократів голосувати за "партію Порошенка" передвиборною маніпуляцією

Прем'єр-міністр України, лідер партії "Українська стратегія" Володимир Гройсман просить правоохоронні органи перевірити можливі порушення виборчого законодавства під час антиагітації в інтернеті проти партій демократичного спрямування.

"Хотів би звернутися до вас, Арсен Борисович (глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков - ІФ), і Нацполіції... Сьогодні дискредитуються абсолютно всі політсили демократичного табору. Більше того, нав'язуються історії, які не мають нічого спільного з реальністю... Я розраховую, що правоохоронні органи дадуть цьому питанню серозну оцінку", - наголосив Гройсман на засіданні уряду в середу.

Зокрема, лідер "Української стратегії" зазначив, що в інформпросторі пропагується думка, що необхідно на парламентських виборах голосувати за "Європейську солідарність" як нібито єдину політсилу, яка має прохідний рейтинг.

"Ми проаналізували, сьогодні є десятки акаунтів в інтернеті, які фінансуються з різних неполітичних фінансових джерел. Я вважаю, що тут є юридична складова, що такі речі фінансуються поза виборчими фондами", - додав Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

ЄС і США розраховують укласти торговельну угоду до нинішнього кінцевого терміну переговорів 9 липня - ЗМІ

Чернишов після обрання запобіжного заходу: Вважаю, що розмір застави є занадто великим

Чернишов: я не планую подавати у відставку

Зеленський очікує від державних інституцій "швидкої роботи та результатів" у синхронізації санкцій проти Росії

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА