Інтерфакс-Україна
15:04 17.07.2019

"Батьківщина" подала до суду на уряд і Мінсоцполітики про порушення права громадян на мінімальну пенсію

1 хв читати
"Батьківщина" подала до суду на уряд і Мінсоцполітики про порушення права громадян на мінімальну пенсію

Партія "Батьківщина" подала до Окружного адміністративного суду м.Києва позов проти уряду, Міністерства соціальної політики та Пенсійного фонду про порушення права громадян на мінімальну пенсію.

"Ми вимагаємо визнати незаконними всі рішення уряду, завдяки яким пенсіонерам весь рік платили пенсії, менші за прожитковий мінімум, - 3094 грн", - повідомила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко після подачі позову в середу в Києві, йдеться на сайті політсили.

За словами Тимошенко, в законі про держбюджет зафіксовано прожитковий мінімум для різних категорій громадян, і нижче за нього виплачувати зарплати і пенсії не можна.

Тимошенко нагадала, що її команда вже довела в судах незаконність і безпідставність постанов уряду Порошенка-Гройсмана про підвищення цін на газ для населення.

"Ми впевнені, що таке саме рішення буде ухвалено і за "пенсійним" позовом і пенсії будуть перераховані", - зазначила Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА