16:48 17.07.2019

У "Євросолідарності" розцінюють погрози Гройсмана на адресу партії, як грубе застосування адмінресурсу, не бачать сенсу в подальшій полеміці

2 хв читати
У "Євросолідарності" розцінюють погрози Гройсмана на адресу партії, як грубе застосування адмінресурсу, не бачать сенсу в подальшій полеміці

У прес-службі партії "Європейська солідарність" розцінюють висловлювання прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на їхню адресу, як погрози і застосування адміністративного ресурсу з боку лідера політсили "Українська стратегія", котра не долає прохідного бар'єру на позачергових парламентських виборах, на адресу одного з лідерів перегонів.

"Ми ніколи не реагували на агресивні випади Володимира Гройсмана на адресу команди, якій він цілком зобов'язаний своїм кар'єрним зростанням. Кілька років тому його критика могла б сприйматись, як сміливість. Але тепер, коли вона лунає в спину, це свідчить про зовсім інші риси характеру... Про те, що партія Гройсмана не долає п'ятивідсоткового бар'єру, переконливо свідчать опитування всіх провідних соціологічних центрів", - йдеться в заяві прес-служби "Євросолідарності", оприлюдненій у середу вдень.

У "Євросолідарності"наголосили, що вважають "Українську стратегію" Гройсмана партією, яка розпилює голоси європейсько орієнтованих українців і унаслідку сприяє протилежному табору.

"Партія Гройсмана належить до числа тих політичних партій, які розпорошують голоси європейсько орієнтованих виборців і збільшують бонус для п'ятої колони", - йдеться в заяві.

При цьому в "Євросолідарності" відзначили, що на початку виборчої кампанії Гройсман сам відхилив пропозицію діяти спільно на тлі нових викликів, які стоять перед країною.

"Вважаємо, що подальша полеміка вже не має сенсу, оскільки вже через лічені дні нас розсудять виборці. А погрози прем'єр-міністра на адресу одного з лідерів перегонів ми розглядаємо, як грубе застосування адміністративного ресурсу", - підсумували в прес-службі "Європейської солідарності" .

Раніше в середу на засіданні уряду Гройсман звернувся до правоохоронних органів перевірити можливі порушення виборчого законодавства під час антиагітації в інтернеті проти партій демократичного спрямування.

"Хотів би звернутися до вас, Арсен Борисович (глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков - ІФ), і Нацполіції... Сьогодні дискредитуються абсолютно всі політсили демократичного табору. Більше того, нав'язуються історії, які не мають нічого спільного з реальністю... Я розраховую, що правоохоронні органи дадуть цьому питанню серозну оцінку", - сказав прем'єр.

Зокрема, лідер "Української стратегії" зазначив, що в інформпросторі пропагується думка, що необхідно на парламентських виборах голосувати за "Європейську солідарність" як нібито єдину політсилу, яка має прохідний рейтинг.

"Ми проаналізували, сьогодні є десятки акаунтів в інтернеті, які фінансуються з різних неполітичних фінансових джерел. Я вважаю, що тут є юридична складова, що такі речі фінансуються поза виборчими фондами", - додав Гройсман.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА