Інтерфакс-Україна
07:35 18.07.2019

Зеленський: людина з подвійним громадянством не може балотуватися в Раду

2 хв читати
Зеленський: людина з подвійним громадянством не може балотуватися в Раду

Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Харкова прокоментував ситуацію навколо кандидата в парламентарі на виборах до Верховної Ради Олександра Куницького, який є представником партії "Слуга народу", повідомляє інтернет-видання "Депо. Харків" на сторінці в Фейсбук.

Зокрема, Зеленський заявив, що згідно виборчого законодавства людина з подвійним громадянством не може балотуватися в нардепи.

"Мені сказали, що він звернувся з приводу того, щоб здати паспорт. За законом він не може бути депутатом, якщо у нього є подвійне громадянство. Ось і все. Якщо у нього є другий паспорт, якщо він його не віддав - не може бути депутатом", - сказав глава держави.

Як повідомлялося, Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Центральної виборчої комісії України про зняття з виборів кандидата в народні депутати від "Слуги народу" в мажоритарному окрузі №169 (Харків) Олександра Куницького.

Куницький балотується на позачергових парламентських виборах в мажоритарному окрузі №169 (Харків). Як відомо, його головним опонентом на цьому окрузі виступає самовисуванець народний депутат Олександр Грановський, який у нинішній Верховній Раді входив до фракції Блоку Петра Порошенка, а 29 травня заявив про вихід з партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", перейменовану в "Європейську солідарність".

Ситуація навколо Куницького загострилася після виявлення Центральною виборчою комісією наявності у кандидата в нардепи подвійного громадянства і паспорта Ізраїлю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА