Інтерфакс-Україна
10:42 18.07.2019

"Батьківщина" пропонує скликати позачергову сесію ВР 23 липня

2 хв читати
"Батьківщина" пропонує скликати позачергову сесію ВР 23 липня

Фракція ВО "Батьківщина" пропонує президенту України Володимиру Зеленському скликати позачергову сесію Верховної Ради у вівторок, 23 липня, повідомила лідер партії Юлія Тимошенко.

"Ми звертаємося до президента Зеленського, справді за регламентом не можна провести позачергове засідання Верховної Ради, але точно можна і потрібно провести позачергову сесію Верховної Ради, і ми пропонуємо президенту знову звернутися до ВР й оголосити проведення позачергової сесії 23 липня у вівторок", - сказала лідер "Батьківщини" Тимошенко журналістам після засідання фракції в четвер у Києві.

Вона повідомила, що фракція протягом дня направить Зеленському лист з пропозицією провести позачергову сесію парламенту 23 липня.

За словами Тимошенко, президент просто допустив юридичну помилку, пропонуючи провести позачергове засідання, "але у нього є можливість її виправити".

"Також ми направимо перелік законопроектів ("Батьківщини" - ІФ), щоб вже зараз вирішити ті питання, яких реально очікують люди", - сказала Тимошенко.

Вона уточнила, що на позачерговій сесії треба розглянути законопроект, який дасть змогу знизити вдвічі ціни на газ для населення і бюджетної сфери.

"Ми виступаємо за розгляд законопроекту про введення обов'язкового медичного страхування... І третій невідкладний законопроект - це зміни до бюджету, які припинять знущання над пенсіонерами і, нарешті, виконають закон, згідно з яким пенсії не можуть бути меншими ніж мінімальний прожитковий мінімум - 3094 грн", - зазначила політик.

Лідер "Батьківщини" також повідомила, що члени її фракції в повному складі наразі перебувають у Києві - спеціально повернулися з регіонів до столиці, коли дізналися про ініціативу президента провести позачергове засідання парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА