Інтерфакс-Україна
12:58 18.07.2019

Зеленський: суди не мають бути каральними органами, але суспільство хоче вироків

2 хв читати

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що суди не мають бути каральними органами і підпадати під вплив, але суспільство вимагає вироків "шахраям і бандитам".

"Я згоден, що ніхто не має права впливати на суд, і це не каральний орган. Але, розумієте, це не тільки майданчик для адвокатів. Тому що суспільство хоче вироків. Це не каральний орган, але ми можемо з вами ще 30 років жити в Україні, й дуже добре про це говорити, але будемо жити вже в іншій країні", - сказав він на засіданні Національної антикорупційної ради в четвер, реагуючи на слова адвоката і правозахисниці Лариси Денисенко про те, що суди не мають бути каральним органом, виносити як обвинувальні, так і виправдувальні вироки.

Зеленський переконаний, що зараз потрібні рішучі дії. "Проте я з вами згоден, що суд - це не каральний орган, але все-таки потрібні вироки", - зазначив він.

Зеленський навів як приклад слова самої Денисенко про те, що громадяни бачать величезні доходи і різні цінності у тих, хто подає електронні декларації, але не бачать реального механізму притягнення цих людей до відповідальності за незаконне збагачення.

"І при цьому ви говорите, що вироки - не головне. Мені здається, що ті люди, які є шахраями, бандитами, і все суспільство не тільки знає їхні прізвища, вони вже зірки: всі знають, де вони живуть, - нічого не бояться сьогодні, крім вироків", - вважає президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА