Інтерфакс-Україна
13:39 18.07.2019

Звільнення журналіста Вишинського може стати першим кроком для нормалізації відносин Москви та Києва - Пєсков

1 хв читати

Звільнення та повернення головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського може стати першим кроком для нормалізації відносин між Росією та Україною, повідомив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков.

"Повернення Вишинського - це могло б бути прекрасним першим кроком", - сказав Пєсков, відповідаючи на відповідне запитання журналіста.

"Загалом, будь-які кроки зі звільнення людей тільки вітатимуться", - додав він.

Пєсков також сказав, що про зустріч президентів Росії та України Володимира Путіна і Володимира Зеленського поки що не йдеться.

"Поки що про це не йдеться. Давайте погодимося, поки що важливо дочекатися, коли в Україні відбудуться вибори, і без нальоту передвиборного електорального ажіотажу можна буде серйозно вирішувати серйозні проблеми", - сказав Пєсков журналістам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

64% українців вважають надійним партнером Європу, стосовно США такої думки лише 32%

Порошенко: Червень є вирішальним для дипломатичного наступу України

У Єврокомісії висловили надію на зняття заперечень Словаччини щодо 18-го пакету санкцій проти РФ

"Маніфест" миротворчих кіл СДПН закликає до "роззброєння" та переговорів з Росією – ЗМІ

Трамп не виключив, що помириться з Маском

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА