13:54 18.07.2019

Дві третини українців вважають Росію країною-агресором - опитування КМІС

2 хв читати
Дві третини українців вважають Росію країною-агресором - опитування КМІС

 Більшість жителів України вважають Росію країною-агресором, при цьому багато українців добре ставляться до РФ, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Згідно з оприлюдненими на сайті КМІС даними, 66,5% респондентів вважають Росію країною-агресором. Інша точка зору у 23,9% українців.

На питання "Як ви загалом ставитеся зараз до Росії?" 46,5% респондентів відповіли "дуже добре" або "в основному добре". Водночас 43,6% опитаних дали відповідь "дуже погано" або "в основному погано".

Респондентам також запропонували вибрати, з яким твердженням вони згодні більшою мірою: росіяни, українці й білоруси живуть тепер у різних державах, але їх об'єднує багато спільного в їхній історії і культурі та в майбутньому вони залишаться близькими народами, або ж росіяни, українці й білоруси не тільки живуть тепер у різних державах, але і по-різному влаштовують своє життя, розвивають свою культуру і згодом віддалятимуться один від одного. Думки розділилися майже порівну: 47,1% вважають, що росіяни, українці і білоруси залишаться близькими народами, а 45,9% дотримуються позиції, що вони віддаляються.

КМІС з 5 до 15 липня провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом особистого інтерв'ю опитано 2000 респондентів, які проживають у 125 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за триступінчатою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому щаблі, яка репрезентативна для населення України старшого за 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Тимошенко привітала українців із Днем соборності

Зустріч Зеленського та Путіна в Ізраїлі поки що не заплановано, якщо і відбудеться спілкування на полях форуму, то для обговорення подальшого звільнення утримуваних осіб - ОП

Порошенко розцінив призначення адвоката Януковича до керівництва ДБР як наступ "Антимайдану"

Тимошенко ініціює створення ТСК із аудиту держкорпорацій і держмонополій

"Батьківщина" пропонує прив'язати зарплати чиновників до мінімальної зарплати у країні – Тимошенко

Порошенко привітав українців із Днем соборності: Нації цементуються не асфальтом, а спільними цінностями

Делегацію ЄС на Раді асоціації Україна-ЄС очолить Боррель, українську - Гончарук

Сенат США затвердив правила проведення процесу імпічменту

Республіканці в Сенаті США заблокували запит демократів про надання додаткових документів щодо України

У Сенаті США розпочався процес щодо імпічменту Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА