Інтерфакс-Україна
14:56 18.07.2019

Україна має дотримуватися своєї стратегії в Мінську - Безсмертний

2 хв читати
Україна має дотримуватися своєї стратегії в Мінську - Безсмертний

Україна має дотримуватися своєї стратегії, визначеної президентом Володимиром Зеленським у Мінському процесі, незважаючи на укази президента РФ про видачу російських паспортів громадянам України на Донбасі та презентацію "однією особою" своїх планів у Страсбурзі, заявив представник України в підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Роман Безсмертний.

"Зверніть увагу, указ (Путіна про паспорти РФ на Донбасі - ІФ) з'являється тоді, коли в Мінську закінчують редагувати документ і коли в Страсбурзі одна особа представляє свій план. Це все синхронізовані речі. Якщо ви думаєте, що цей процес ніхто не торпедуватиме, ви помиляєтеся. Наше завдання, незважаючи на всі ці речі, витримати той курс, який визначив президент", - сказав він на брифінгу в четвер у Києві.

Безсмертний вважає, що Україна зазнавала б таких "бічних ударів", навіть якби не було саме цього указу.

"Для мене це абсолютно зрозуміло. Це запасний варіант. Видача паспортів, далі буде референдум, ну й результат зрозумілий. Це схема, яка використовувалася в історії вже неодноразово. Останній такий приклад - Крим", - пояснив він.

Безсмертний наголосив, що українська сторона в Мінському процесі постійно порушує питання про скасування таких указів.

"У цьому випадку ми сприймаємо це як інструмент певного тиску і спробу зруйнувати той напрям, яким ми почали рухатися. Так само, як і візит до Європарламенту й учорашня презентація іншої особи", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА