14:25 19.07.2019

"Українська стратегія" не використовувала "брудних технологій" проти конкурентів у виборчій кампанії

1 хв читати
"Українська стратегія" не використовувала "брудних технологій" проти конкурентів у виборчій кампанії

Прем'єр-міністр України, лідер партії "Українська стратегія" Володимир Гройсман зазначив, що його політична сила під час виборчої кампанії до Верховної Ради не використовувала брудних технологій стосовно інших партій.

"Ми маємо захистити все те, що ми з вами почали робити. Ми багато маємо планів і завдань. Наша команда є однією з найпрофесійніших команд", - сказав Гройсман на стратегічному форумі партії в п'ятницю в Києві.

Одними з головних пріоритетів політсили Гройсман назвав відновлення територіальної цілісності України, а також розвиток національної економіки.

"Ця виборча кампанія є непростою: швидкою і трохи брудною. Але ніхто – ні я, ні наша команда – не застосовували жодних брудних підходів до будь-кого в цій кампанії", - наголосив лідер партії "Українська стратегія".

Водночас він не вперше зазначив, що і проти його політсили та інших партій із демократичного табору відбувалася нечесна і дискредитаційна кампанія.

У стратегічному форумі взяли участь кандидати в депутати від партії "Українська стратегія", а також деякі громадські діячі. Зокрема, на заході виступив музикант Віктор Бронюк (гурт "Тік").

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна", Гройсман на виборах 21 липня голосуватиме на виборчій дільниці у Вінниці.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА