Інтерфакс-Україна
10:00 23.07.2019

Віце-прем'єр Кістіон і глави Міненерговугілля та Мінприроди програли на виборах до ВР за мажоритаркою

1 хв читати
Віце-прем'єр Кістіон і глави Міненерговугілля та Мінприроди програли на виборах до ВР за мажоритаркою

Віце-прем'єр України Володимир Кістіон програв іншим кандидатам на позачергових виборах до Верховної Ради в 11-му мажоритарному окрузі у Вінницькій області, посідаючи за результатами обробки 86,72% протоколів 5-те місце з результатом 9,37%.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик на виборах у 85-му окрузі, до якого входить місто Калуш, де він був мером, за підсумками обробки всіх протоколів набрав 24,13% голосів. Однак це дало змогу йому посісти лише 3-тє місце, а перемогу здобув, як і в окрузі Кістіона, представник пропрезидентської партії "Слуга народу" із показником 30,65%.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, який балотувався у 124 окрузі на Львівщині, за підсумками обробки всіх протоколів дійшов до фінішу лише сьомим із результатом 8,84%. Перемогу в цьому окрузі також здобув представник партії "Слуга народу", якому через великий розкид голосів за кандидатів інших партій вистачило для перемоги лише 16,08%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та Ердоган обговорили першу та наступну зустрічі делегацій в Стамбулі

Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка відзначила 30-річчя

Переговори 2 червня мають привести до безумовного припинення вогню або посилення підтримки України

Україна готова до діалогу з Росією, але вимагає чітких і зважених пропозицій – Єрмак

Поки РФ вважатиме, що має право обговорювати членство України в НАТО, доти атакуватиме Україну - голова комітету Ради

НАТО не прийматиме офіційних рішень щодо нерозширення Альянсу, вважає нардеп Чернєв

Раді пропонують удосконалити процес оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА