Інтерфакс-Україна
13:29 24.07.2019

Президент України і посли G7 обговорили питання енергетики та боротьби з корупцією

1 хв читати
Президент України і посли G7 обговорили питання енергетики та боротьби з корупцією

У Офісі президента України завершилася зустріч глави держави Володимира Зеленського з послами країн G7, обговорювали, зокрема, боротьбу з корупцією та питання енергетики.

"Обговорювали різні теми, не лише вибори. Боротьбу з корупцією, взаємодію антикорупційних органів між собою, енергетику - різні питання", - розповіло агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело.

Співрозмовник описав атмосферу зустрічі як позитивну.

"Це була перша зустріч послів G7 із новим президентом, і було важливо обговорити низку питань", - повідомив співрозмовник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА