Інтерфакс-Україна
14:48 24.07.2019

Комітет Ради з євроінтеграції все-таки має бути окремим комітетом, вважає Разумков

2 хв читати
Комітет Ради з євроінтеграції все-таки має бути окремим комітетом, вважає Разумков

Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков вважає, що комітет Верховної Ради з питань європейської інтеграції все-таки має бути окремим комітетом.

"Комітет з євроінтеграції не можна буде внести до комітету у закордонних справах, тому що він так не працює. Там не лише питання, пов'язані з міжнародною діяльністю держави. Тому, напевно, все-таки це окремий комітет", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому Разумков зазначив, що це не корелюється з наявністю окремо взятого міністерства, але створювати окреме міністерство під цей напрям, на його думку, теж буде неправильно.

Голова "Слуги народу" сумнівається, що повністю буде реалізовано принцип поєднання міністерств і парламентських комітетів. "Є міністерства, є центральні органи влади, які фактично прирівняні до міністерств. Тобто завдання максимально було б таким, але реалізувати його на сто відсотків, боюся, не вдасться. А плодити далі комітети під кожен орган центральної влади - це не спрацює", - вважає він.

Разумков також повідомив, що відбувається дискусія про можливе створення окремого комітету Ради з питань реінтеграції Донбасу. "Я зараз не готовий відповісти, чи буде створено окремий комітет чи ні, але посилення саме цього напряму в рамках окремого комітету або у форматі підкомітету, я думаю, потрібно буде робити", - переконаний він.


Повний текст інтерв'ю буде розміщено у новинній стрічці та у відкритому доступі на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ОСТАННЄ

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

Діалог США з РФ нагадує теплу розмову, потрібно змінити тональність – Зеленський

Зеленський про Коаліцію рішучих: Європа ще не вирішила, що вона буде з Україною повністю, якщо не буде США

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА