Інтерфакс-Україна
20:43 25.07.2019

Рух України на шляху до Євросоюзу в наступні 3-5 років покаже, чи є у країни шанс потрапити в ЄС

1 хв читати
Рух України на шляху до Євросоюзу в наступні 3-5 років покаже, чи є у країни шанс потрапити в ЄС

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що від динаміки євроінтеграційних прагнень України в наступні 3-5 років буде залежати, чи стане країна частиною Європейського Союзу.

"Є шанс, що ми ніколи не встигнемо до останнього вагону, оскільки ЄС стає все більш складним, євроскептичним, скептичним до розширення. Тому від того, як ми будемо рухатися наступні 3-5 років, може залежати, потрапимо ми туди (в ЄС - ІФ), чи ні", - сказав міністр на публічному обговоренні діяльності МЗС з ветеранами в четвер у Києві.

Він уточнив, що йдеться про мінімально 15-річний термін вступу України в ЄС.

Клімкін зазначив, що в Альянсі також немає єдності щодо членства України.

"Навіть якщо ми досягнемо стандартів НАТО в сфері безпеки і оборони, скажемо, що у нас стабільна демократія і верховенство права, у нас все одно буде ставлення низки європейських країн, які будуть озиратися на Росію, наприклад. Тому сьогодні ми повинні сказати чесно - в НАТО немає консенсусу щодо нашого членства", - додав Клімкін.

При цьому дипломат зазначив, що в України є шанс стати частиною Альянсу раніше, ніж через 15 років.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА