Інтерфакс-Україна
13:01 30.07.2019

До 1 вересня Верховна Рада навряд чи розпочне свою роботу - глава Офісу президента

1 хв читати
До 1 вересня Верховна Рада навряд чи розпочне свою роботу - глава Офісу президента

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан вважає, що до 1 вересня новообрана Верховна Рада навряд чи розпочне свою роботу.

"Я юрист, і наскільки розумію терміни початку роботи Верховної Ради, то до 1 вересня вона, напевно, не встигне розпочати роботу", - сказав він на брифінгу у вівторок.

Богдан зазначив, що це залежить від великої кількості судових процесів, які не дають ЦВК України сформувати в остаточному варіанті склад майбутнього парламенту.

Він наголосив, що команда президента активно розробляє законодавчі ініціативи, щоб виконувати передвиборні обіцянки президента країни Володимира Зеленського.

21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА