Інтерфакс-Україна
12:59 31.07.2019

Пристайко залишається єдиним кандидатом на главу МЗС України - помічник президента

1 хв читати
Пристайко залишається єдиним кандидатом на главу МЗС України - помічник президента

Заступник глави Офісу президента України Вадим Пристайко залишається єдиним кандидатом на посаду міністра закордонних справ України, наголошує помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак.

"Пристайко залишається єдиними кандидатом на міністра закордонних справ України, і ми про це відкрито говорили", - заявив він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Єрмак зазначив, що заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль є професійною, шанованою в міжнародному співтоваристві людиною. "Я думаю, що для всіх буде великою удачею, якщо вона продовжить працювати на тій позиції, на якій вона сьогодні є. Вона на своєму місці", - вважає він.

Єрмак також спростував інформацію, що в майбутньому він може стати заступником глави Офісу президента України замість Пристайка.

"На сьогодні, як помічник президента, за його дорученнями, я підключаюся до питань міжнародної політики. Продовжуватиму курирувати якісь із цих напрямів і в майбутньому. Я там, де потрібен президентові. Ставати заступником глави Офісу президента в мої плани не входить", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада має намір утворити Спеціалізовані окружний та апеляційний адмінсуди

Грем про заяву Медведєва: ви дали зрозуміти світові, що Росія не зацікавлена у мирі

Трамп вже втратив терпіння в урегулюванні російсько-української війни – посол США в Туреччині

Кандидат на голову БЕБ представив план реформування на перші 100 днів

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

Саміт у Гаазі також має надіслати чіткий сигнал про підтримку НАТО України - Науседа

"Євросолідарність" ініціює створення ТСК щодо впливу Портнова на судову систему

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА