11:13 03.08.2019

Документацію виборчого округу №50 у Покровську доставлять до Києва члени ЦВК на авіації МВС

2 хв читати
Документацію виборчого округу №50 у Покровську доставлять до Києва члени ЦВК на авіації МВС

Авіація МВС України доставила членів Центральної виборчої комісії до проблемного виборчого округу № 50 в Покровському Донецької області, повідомив департамент комунікації МВС.

Напередодні ЦВК встановила бездіяльність окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 50.

Як зазначає МВС, було ухвалено рішення перемістити виборчу документацію з проблемного округу за допомогою авіації МВС.

Крім того, документи охоронятиме поліцейський спецпідрозділ.

Заступник голови ЦВК Євген Радченко пояснив, що 5 серпня - це останній термін встановлення результатів виборів. "Ситуація для Центральної виборчої комісії доволі нетипова, таке відбувається вперше. Ми вдячні МВС і Нацполіції за можливість оперативно налагодити пересування членів комісії та уповноважених представників Секретаріату в Покровськ. Там ми отримаємо виборчу документацію, доставимо її до Києва і за добу проведемо підрахунок голосів", - сказав він.

Як повідомлялося, напередодні ЦВК встановила бездіяльність окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 50 за нетранспортування у ЦВК протоколу про підсумки голосування з позначкою "Уточнений" та іншої виборчої документації.

Окружна виборча комісія також не провела повторного підрахунку голосів на виборчих дільницях 141065, 140756, 140787 цього округу на виконання рішень судів.

ЦВК визначила, що повноваження ОВК № 50 щодо встановлення підсумків голосування в одномандатному виборчому окрузі №50 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 р. здійснює Центральна виборча комісія.

За фактом невиконання членами ОВК № 50 рішення суду Покровським відділом поліції ГУНП в Донецькій області в єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про подію з ознаками кримінального злочину передбаченого ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА