Інтерфакс-Україна
17:55 06.08.2019

У "Слузі народу" виступають за розробку та ухвалення закону про правила роботи ЗМІ в умовах війни

1 хв читати
У "Слузі народу" виступають за розробку та ухвалення закону про правила роботи ЗМІ в умовах війни

Україні потрібен закон, що визначає правила роботи засобів масової інформації в умовах війни, вважає майбутній депутат-мажоритарник від партії "Слуга народу" Сергій Швець.

"Як бути зі свободою слова в умовах війни, в умовах надзвичайного, воєнного стану? Поки що це регламентується виключно нормами різних відомств, але це все несистемний підхід. Є у мене така ідея (підготувати законопроект - ІФ). І все це потрібно зробити в короткий термін", - розповів Швець агентству "Інтерфакс-Україна".

Він висловив думку, що законопроект повинен містити і "глосарій війни". "Що таке окупаційні війська, сепаратисти, колабораціоністи, непроголошені республіки... Це все має бути визначено в законі", - зазначив Швець.

За його словами, під час підготовки законопроекту необхідно вивчити думку громадян - чи згодні вони на обмеження інформації в умовах війни для їхньої ж безпеки, а "якщо згодні, то якою мірою".

Швець поділився планами, що має намір працювати за профілем (до обрання до Верховної Ради був ведучим на "Студії 1+1" - ІФ) у парламентському комітеті з інформаційної політики та свободи слова. Він упевнений, що цей профільний комітет буде одним із найчисельніших і "найреволюційніший".

"Там зберуться люди з проривними ідеями", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА