Інтерфакс-Україна
20:50 06.08.2019

Питання зміни закону про державну мову - в компетенції президента, підкреслив Разумков

1 хв читати

Внесення змін до закону про державну мову перебуває в компетенції президента України Володимира Зеленського, підкреслює глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

"Це зараз питання, яке буде знаходитись на розгляді президента держави. Він про це говорив ще під час виборчої кампанії ... У разі необхідності президент буде реагувати", - сказав Разумков у вівторок в ефірі телеканалу "112. Україна".

Він зазначив, що при прийнятті законів треба виходити з критерію, наскільки вони відповідають інтересам громадян і Конституції України.

"Критерії були теж озвучені, президент сказав - "Треба, щоб закони відповідали інтересам усіх громадян держави і Конституції держави"... Саме тому я зараз говорю, що президент на це буде реагувати", - підкреслив Разумков.

Як повідомлялося, 25 квітня 2019 року Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект про мову. Поправки до документа парламентарії розглядали на пленарних засіданнях майже два місяці - з 28 лютого.

15 травня п'ятий президент України Петро Порошенко підписав мовний закон, зазначивши його виняткову збалансованість.

16 липня закон почав діяти (за винятком окремих положень).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА