Інтерфакс-Україна
18:51 08.08.2019

Уряд Німеччини підтвердив готовність до активізації переговорів "Нормандської четвірки"

1 хв читати
Уряд Німеччини підтвердив готовність до активізації переговорів "Нормандської четвірки"

Федеральний уряд Німеччини підтвердив готовність до активізації нормандського переговорного процесу, повідомив посол України у ФРН Андрій Мельник.

"Федеральний уряд Німеччини висловив стурбованість у зв'язку з трагічною смертю чотирьох військових унаслідок обстрілу під Павлополем та підтвердив готовність до активізації нормандського переговорного процесу", - написав Мельник у Twitter у четвер.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 7 серпня провів телефонні розмови з президентом Росії та Франції - Володимиром Путіним та Еммануелем Макроном, під час яких поінформував про загибель чотирьох українських військовослужбовців унаслідок обстрілу бойовиків на Донбасі, а також закликав лідерів країн "Нормандської четвірки" невідкладно провести зустріч.

За інформацією прес-служби президента України, президент Франції повідомив, що зв'яжеться з Путіним і федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, щоб погодити цю ініціативу.

У свою чергу Єлисейський палац поінформував, що президент Франції порушить цю тему під час переговорів із Путіним 19 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА