08:12 09.08.2019

В італійському парламенті немає більшості, потрібні дострокові вибори - Сальвіні

1 хв читати
В італійському парламенті немає більшості, потрібні дострокові вибори - Сальвіні

Віце-прем'єр Італії Маттео Сальвіні вважає, що в країні повинні бути проведені дострокові вибори в зв'язку з відсутністю в парламенті більшості, повідомляє газета "Стампа".

У парламенті наразі немає більшості, потрібні вибори, сказав Сальвіні.

При цьому він підкреслив, що "італійці потребують визначеності".

Сальвіні також звернувся із закликом до прем'єра Італії Джузеппе Конте переконатися в тому, що в італійському парламенті дійсно відсутня більшість.

"Я знову сказав це сьогодні прем'єру Конте: давайте підемо в парламент, щоб переконатися у відсутності більшості. Про це свідчать недавні голосування, а також неодноразові образи з боку "союзників"("Рух 5 зірок"- ІФ) щодо мене і "Ліги", - цитує Сальвіні, зі свого боку, італійська газета "Джорнале".

Раніше в парламенті Італії пройшло голосування з ініціативи "Руху 5 зірок" проти швидкісної залізниці між італійським Туріном і французьким Ліоном. Ініціатива не отримала підтримки в парламенті.

Цей проект став черговим каменем спотикання для "Ліги", одним з лідерів якої є Сальвіні, і "Руху 5 зірок": під час роботи коаліційного уряду партії постійно знаходили причини для розбіжностей. Так, "Ліга" і велика частина прихильників партії виступають за будівництво тунелю, а в "Русі 5 зірок" проект не підтримують і виступають за те, щоб кошти, призначені для проекту, направили на підтримку вже існуючої в Італії транспортної інфраструктури.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА